O nas

Gabinet Rehabilitacja Piechowicz został utworzony w 1996 roku przez magistra Jacka Piechowicza i obecnie może pochwalić się 25 letnim doświadczeniem pracy z pacjentami.

Osobą zarządzającą i sprawującą opiekę merytoryczną w gabinecie, nieprzerwanie od 25 lat jest specjalista fizjoterapii i rehabilitacji mgr Jacek Piechowicz D O

Jesteśmy Podmiotem Leczniczym a wszyscy nasi fizjoterapeuci posiadają prawo wykonywania zawodu.

W ciągu tych 25-ciu lat nasz zespół systematycznie się rozwijał oraz zwiększał swoją liczebność. Obecnie składa się z około 15 doświadczonych fizjoterapeutów. Większość z nich ukończyła liczne szkolenia oraz specjalistyczne kursy. Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności oraz pogłębiamy swoją wiedzę.

Poza bezpośrednią pracą z pacjentem poświęcamy dużo czasu na doskonalenie metod leczenia, lepszego rozumienia choroby i problemów jakie z niej wynikają dla pacjenta.

Wciąż tworzymy bardziej skuteczne modele postępowania z pacjentem bólowym, pacjentem w okresie rekonwalescencji czy w efekcie z pacjentem, który wraca do normalnego życia zawodowego i rekreacji ruchowej.

Nasze podejście do pacjenta ma charakter całościowy/holistyczny. W programie terapii-leczenia pacjenta zawsze uwzględniamy jego schorzenia dodatkowe, charakter pracy, tryb życia, aktywność ruchową a także różne indywidualne ograniczenia. Terapia jest zawsze dopasowana indywidualnie dla każdego pacjenta.

Nadal pragniemy się rozwijać i wciąż udoskonalać dla dobra naszych pacjentów. Chcemy Wam skutecznie pomagać i sprawiać abyście zyskiwali zdrowie.

Każdy usprawniony, uwolniony od bólu pacjent to nasza ogromna satysfakcja i radość, że mogliśmy Wam pomóc!

Chesz umówić wizytę? Zobacz, jak możesz się z nami skontakować